Współpraca i dobroczynność kiermasz ciast klas 1b i 4d

2023_12_kiermasz_ciast_1

Uczniowie klas 1b i 4d wykazali się niezwykłą inicjatywą organizując charytatywny kiermasz ciast na rzecz chorych dzieci. To była piękna współpraca między starszymi a młodszymi uczniami. Starsi  z radością dzielili się swoimi doświadczeniami z młodszymi, przyuczając ich do przeprowadzenia takiej szczytnej akcji. Dzieci z klasy 1b z uśmiechem na twarzach podawały przepyszne ciasta klientom, a uczniowie z klasy 4d zajęli się sprawami finansowymi. Całkowity dochód z kiermaszu został przeznaczony na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie. To niewątpliwie piękne świadectwo tego, jak wspaniale nasza społeczność szkolna potrafi działać razem na rzecz innych.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy włączyli się w akcję, piekąc apetyczne ciasta. Państwa zaangażowanie uczyniło tę inicjatywę wyjątkową i pełną serca.

Wychowawczynie,

Agnieszka Świstowska-Huszaluk, Katarzyna Kaleja