SCWEW - Dzień z bajką w grupie 0b

2022_12_dzien_bajki_0b_1

Aby zwiększyć zainteresowanie książkami wśród najmłodszych, w dniu 29 listopada 2022 roku w ramach projektu “Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW), zorganizowany został dzień z bajką: „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”. Były  Tego dnia przedszkolna sala zamieniła się w inscenizację do bajki, a grupa dzieci w aktorów. Doskonałą grę debiutantów uzupełniły fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty oraz  muzyka.  Na przedstawienie licznie  przybyły dzieci z młodszych grup  by móc obejrzeć spektakl i przeżyć  przygodę razem z bohaterami  bajki.

Dziękujemy dzieciom z grupy  „0b” za to, że miały odwagę pokazać swoim młodszym kolegom i koleżankom, jak czarujący i piękny jest literacki świat.

Wychowawczynie:

Kinga Ligocka – Komornik