Żeby w dobrej formie być, trzeba przecież zdrowo żyć!

on 19 czerwiec 2018
Odsłony: 714

W środę 13 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b wraz z opiekunami: panią Joanną Okuń i Elżbietą Zwolak uczestniczyły w III Gminnym Przeglądzie Sportowym Przedszkolaków pod hasłem „Żeby w dobrej formie być, trzeba przecież zdrowo żyć!”. Organizatorem imprezy było Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina w Kalinówce. Przegląd Sportowy adresowany był do dzieci w wieku 5-6 lat uczęszczających do wszystkich przedszkoli na terenie Gminy Głusk. Każde przedszkole mogło zgłosić do udziału w zawodach 5-cio osobowy zespół - drużynę sportową.

Drogą losowania reprezentantami oddziałów przedszkolnych zostały dwie drużyny w składzie: Maja Trumińska, Hanna Stefaniak, Franciszek Janasz, Adam Banaszkiewicz, Tymoteusz Majewski – reprezentacja grupy 0a oraz Weronika Dudzińska, Lena Sztymelska, Aniela Kostrubiec, Dominik Grabowski, Sebastian Sawicki – reprezentacja grupy 0b.

Po powitaniu przybyłych gości, przedstawieniu celów i przebiegu imprezy nadszedł czas na wspólną zabawę. Każda z drużyn wzięła udział w konkurencjach sportowych wymagających sprytu, zwinności i szybkości. Po zaciętej, ale uczciwej rywalizacji każdy sportowiec został nagrodzony dyplomem, medalem oraz pamiątkowym pucharem. Ostatnim punktem imprezy był poczęstunek dla wszystkich uczestników oraz integracja dzieci w postaci podczas wspólnej zabawy przy muzyce. Organizatorom imprezy serdecznie dziękujemy za zaproszenie, mamie Hani za pomoc w opiece nad dziećmi a naszym najmłodszym uczestnikom - za wspaniałą rywalizację oraz głośny doping swoich drużyn.

 

?>